شنبه, 25 مرداد 1399
Slogan
  • ساعت : ۱۴:۲۶:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ 
  • کد خبر : ۲۱۸۳۹
تفاهم‌نامه ترویج فرهنگ بیمه كشاورزی بین موسسه آموزش و ترویج كشاورزی و صندوق بیمه محصولات كشاورزی منعقد شد

تفاهم‌نامه ترویج فرهنگ بیمه کشاورزی بین موسسه آموزش و ترویج کشاورزی و صندوق بیمه محصولات کشاورزی منعقد شد


 تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی و صندوق بیمه محصولات کشاورزی، در جلسه‌ای با حضور رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی و مدیران کل موسسه، قائم‌مقام صندوق بیمه محصولات کشاورزی و جمعی از مدیران صندوق بیمه روز 23 تیرماه در محل ستاد سامانه دیجیتال بیمه کشاورزی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، این تفاهم‌نامه به‌منظور گسترش و ترویج فرهنگ کشاورزی و ارتقای ضریب نفوذ بیمه و برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت و توانمندی‌های طرفین، برای ترویج بیمه کشاورزی در جوامع روستایی و عشایری و افزایش ظرفیت بیمه‌پذیری بین بهره‌برداران بخش کشاورزی منعقد شد.

علی‌اکبر مؤیدی رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی در این نشست، اظهار کرد: نام صندوق بیمه محصولات کشاورزی همواره یادآور خاطرات خوب و مایه مباهات بخش کشاورزی است، مویدی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، از جمله ستاد ملی رسانه، ظرفیت منابع انسانی (مروجان و مددکاران ترویجی در عرصه)، 1400 مرکز جهادکشاورزی، سامانه جامع پهنه‌بندی، سامانه‌های پیام‌رسان دیجیتال و سایر ظرفیت‌ها گفت: این موسسه آماده کمک و همراهی با صندوق بیمه محصولات کشاورزی برای ترویج فرهنگ بیمه در جامعه بهره‌بردار بخش کشاورزی است.

رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، همچنین در خصوص سامانه بیمه دیجیتال محصولات کشاورزی، این سامانه را به‌روز، برخط و با اطلاعات واقعی برای تسهیل کار بیمه‌شدگان بخش کشاورزی عنوان کرد و گفت: این سامانه و سامانه جامع پهنه‌بندی می‌توانند با تبادل اطلاعات در تکمیل و ارتقای سامانه دیجیتال یکپارچه‌سازی اطلاعات بخش کشاورزی اثربخش خواهند بود.

حسن‌نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، با اشاره به ارتباطات گسترده‌ای که آموزش و ترویج کشور از سطح ستاد تا دهستان‌ها با مخاطبان بخش کشاورزی دارد، این تفاهم‌نامه راموجب توسعه بیمه کشاورزی در کشور دانست واجرای آن‌را متضمن گسترش فرهنگ بیمه کشاورزی برشمرد.

گفتنی است در پایان این نشست، تورج سعیدی عضو هیأت مدیره صندوق بیمه محصولات کشاورزی، گزارش کاملی از اقدامات بیمه کشاورزی در حوزه فن‌آوری دیجیتال در کشور ارایه کرد.


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0