شنبه, 30 تير 1403
Slogan
  • ساعت : ۰۷:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 162
  • کد خبر : ۳۱۳۶۰
موسسه آموزش و ترویج کشاورزی:
برگزاری شانزدهمین نشست كارگروه پروژه های تحقیقی – ترویجی حوزه علوم زراعی
شانزدهمین نشست کارگروه پروژه های تحقیقی – ترویجی حوزه علوم زراعی بر اساس دعوتنامه معاونت علمی و فناوری در موسسه آموزش و ترویج کشاورزی به صورت حضوری و وبیناری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ در این جلسه هشت مورد گزارش نهایی پروژه ی تحقیقی- ترویجی در محصولات گندم و جو از استان های همدان و خراسان رضوی و یک مورد پیشنهاد پروژه تحقیقی- ترویجی در محصولات با موضوعات گندم نان، جو، گندم دوروم از استان های خوزستان، کرمانشاه، اصفهان، گلستان، یزد و کهکیلویه وبویر احمد توسط مجریان تحقیقاتی ارائه شد.

سپس در این جلسه نقطه نظرات اصلاحی و پیشنهادات در ارتباط با عناوین، تعیین مجریان ترویجی، تبیین اهداف ترویجی، پیش بینی و اجرای برنامه های ترویجی، مستند سازی فعالیت ها و تبیین و بیان روش های متنوع ترویجی برای اجرای پروژه ها ارائه شد.

گفتنی است، این جلسه با حضور محسنی وخداوردیان نمایندگان معاونت علمی و فناوری، ضیایی دفتر ترویج دانش و فناوری کشاورزی،حضور وبیناری مجریان تحقیقاتی، ترویجی، نماینده موسسه تحقیقات کشاورزی دیم، مدیر/کارشناس/مروج پهنه از استان های خوزستان، کرمانشاه، اصفهان، گلستان، یزد و کهکیلویه وبویر تشکیل شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0