سه‌شنبه, 5 تير 1403
Slogan
  • ساعت : ۱۱:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 124
  • کد خبر : ۳۱۲۲۳
حضور حمیدرضا گیلوری مسئول دبیرخانه ملی:
برگزاری جلسه سامانه ای شدن فرآیند معرفی برگزیدگان بخش كشاورزی در استان قزوین
حمیدرضا گیلوری مسئول دبیرخانه ملی ستاد شناسایی،انتخاب ومعرفی برگزیدگان بخش کشاورزی در جمع عوامل اجرایی استان قزوین ابعاد مختلف فرآیند شناسایی و ثبت نام تا مرحله معرفی و تجلیل برگزیدگان بخش کشاورزی را در سی و هشتمین دوره را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ گیلوری با اشاره به سامانه ای شدن فرآیند معرفی برگزیدگان بخش کشاورزی، از کلیه عوامل اجرایی خواست تا نسبت به اطلاع رسانی های لازم برای ثبت نام کاندیدهای سی و هشتمین دوره اقدام نمایند.

در ادامه جلسه، اسدی مشاور راهبردی رئیس سازمان و مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی به اهمیت موضوع پیگیری در زمینه شناسایی و معرفی برگزیدگان بخش کشاورزی تاکید نمود.

وی با تشبیه این فرآیند به روند کاشت،داشت و برداشت محصولات؛ ثمره ی تمام تلاش حوزه های مختلف بخش کشاورزی به خصوص آموزش و ترویج را در وجود وحضور برگزیدگان ورکوردداران بخش کشاورزی در شهرستان ها، استان و کشور برشمرد واستان قزوین را در این زمینه با تعداد چشمگیر برگزیدگان ملی طی سال‌های گذشته پیشرو دانست.

گفتنی است ؛ در این جلسه تاکید شد، بهره برداران متقاضی می توانند به عنوان کاندید رقابت در سی و هشتمین دوره معرفی برگزیدگان بخش کشاورزی در سامانه modelfarmers.iate.ir ثبت نام و نسبت به دریافت کد رهگیری اقدام نمایند.

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0