شنبه, 30 تير 1403
Slogan
  • ساعت : ۰۹:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 301
  • کد خبر : ۲۹۹۱۶
به میزبانی استان قزوین:
كارگروه آموزش مهارتی استان قزوین برگزار شد

به میزبانی استان قزوین:

کارگروه آموزش مهارتی استان قزوین برگزار شد

 

کارگروه آموزش مهارتی استان قزوین با حضور رؤسای گروه آموزش مهارتی وراهبری سامانه و فناوری دفتر آموزش بهره‌برداران و مشاغل کشاورزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، در این کارگروه استانی مستخدمی، مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی گزارشی از اجرایی شدن تقویم آموزش مهارتی بهره‌برداران و برنامه‌هاو پروژه‌های موضوع محور را ارائه نمود.

در ادامه شهرامی معاون آموزشی مرکز تحقیقات وآموزش کشاورزی و منابع طبیعی با اشاره به چالش‌های اجرای آموزش بهره‌برداران در مرکز گفت: انجام نیازسنجی آموزشی متناسب با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مرکز مورد تاکید است.

سیده سمیه حسینی در خصوص تحقق  تقویم آموزشی ابلاغی و همچنین برنامه‌ها و پروژه‌های موضوع محور در دست اجرا استان قزوین نظیر آموزش مهارتی جامعه عشایری، مدیریت تلفیقی بیماری ویروسی چروکیدگی قهوه‌ای گوجه فرنگی و فلفل، آموزش‌های مهارتی کارکنان وظیفه مطالبی گفت وهمچنین بر اجرایی شدن برنامه ‌های مذکور  بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی دفتر تاکید کرد.

در ادامه این نشست حسین پاشازانوسی رئیس گروه راهبری سامانه و فناوری‌های آموزشی با تاکید بر انجام نیازسنجی بر مبنای چارچوب و اصول  نیازسنجی آموزش علمی اظهار داشت: یک فعالیت آموزشی بدون انجام نیازسنجی اصولی اثر بخش و کارا نخواهد بود .

گفتنی است در این جلسه مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی، معاون آموزشی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی، رؤسای ادارات آموزش بهره‌برداران و روسای ادارات آموزش و ترویج شهرستان‌ها حضور داشتند.

2.jpg

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0