شنبه, 30 تير 1403
Slogan
  • ساعت : ۱۵:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 324
  • کد خبر : ۲۹۸۹۹
با حضور محمد مهدی قاسمی معاون سازمان تات:
برگزاری افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی رسانه های كشاورزی،یادواره جهادگر شهید مرتضی آوینی

با حضور محمد مهدی قاسمی معاون سازمان تات:

برگزاری افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی رسانه های کشاورزی،یادواره جهادگر شهید مرتضی آوینی

 

یازدهمین جشنواره ملی رسانه های کشاورزی، یادواره جهادگر شهید مرتضی آوینی،با حضور معاون سازمان تات،معاونین، مدیران و روسای ادارات رسانه های آموزشی استان ها  در مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) برگزار شد.

8f904137-bf57-4962-ad4f-d6fa2c0e9668.jpg

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ محمد مهدی قاسمی معاون سازمان تات در افتتاحیه این گردهمایی بیان کرد: روحیه جهادی و ایثارگری کماکان در جهاد کشاورزی زنده است؛ شهید آوینی شهید خودساخته که در بدو شروع انقلاب به روستا ها رفت و فعالیت جهادی کرد و با وجود اینکه هنر خوانده بود مسیر خود را از جهاد و محرومیت زدایی آغاز کرد؛ کلامش ندای آسمانی در قلم و صدای شهید نهفته است .

رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی با بیان اینکه سه ضلع رسانه که سیر تکاملی دارد محتوا، ابزار و مخاطب است؛ گفت: فضای مجازی و تعاملی جریان دارد و با هوش مصنوعی خودکار شده ، پس باید شیوه های متنوع تر برای مخاطبین مختلف با ابعاد مختلف بکار گیریم ؛ و بهترین اقدام ایجاد پرسش در ذهن مخاطبین در بخش کشاورزی است.

قاسمی با اشاره به اینکه در کلام رهبری امنیت غذایی،الویت است گفت: فراهمی و موجودی بودن، دسترسی و پایدار بودن، شالوده امنیت غذایی است که از طریق رسانه می توان تکنولوژی روز را به دانش روز انتقال داد .

معاون سازمان تات در پایان تاکید کرد: باید با سه مولفه بازار سازی، بازار شناسی و بازار یابی کشش و جاذبه در بین بهره برداران ایجاد کنیم ؛ همچنین باید هم افزایی، همراهی و جریان سازی بهتر در حوزه امنیت غذایی داشته باشیم .

 

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0