دوشنبه, 24 مرداد 1401
Slogan
  • ساعت : ۰۹:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 92
نشست مشترك رییس موسسه آموزش و ترویج كشاورزی با عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی

نشست مشترک رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی با عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی

 

پیگیری اهداف کلان آموزش و ترویج کشاورزی در مجلس شورای اسلامی با استفاده از ظرفیت کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، جلسه ای با حضور مهرداد ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، عطاالله ابراهیمی معاون آموزش و ترویج سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزی کشور، سید عماد شاهرخی رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، محمد هنرمند مدیر هماهنگی ترويج کشاورزی لرستان، سید کریم موسوی قائم مقام موسسه آموزش و ترویج کشاورزی و عبدالله موموندی مدیرکل دفتر ترویج دانش و فناوری کشاورزی روز دوشنبه 10 مرداد در سالن مروج موسسه برگزار شد.

whatsapp image 2022-08-01 at 2.49.47 pm.jpeg

در این نشست مشترک، درخصوص دو موضوع مهم پیگیری اهداف کلان آموزش و ترویج کشاورزی در مجلس شورای اسلامی با استفاده از ظرفیت کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و بررسی و تحلیل مشکلات و چالش های ترویج کشاورزی در استان لرستان بحث و بررسی شد.

قابل ذکر است، تجهیز و نوسازی خودروهای مراکز جهادکشاورزی و تجهیز هنرستان کشاورزی لرستان، از جمله موارد قابل پیگیری استان لرستان در این جلسه بودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.17.0
    V6.0.17.0