يکشنبه, 23 خرداد 1400
Slogan
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ 
دومین جلسه كمیته اجرایی هفدهمین كنگره علوم خاك ایران و چهارمین همایش ملی مدیریت آب در مزرعه برگزار شد

دومین جلسه کمیته اجرایی هفدهمین کنگره علوم خاک ایران  و

چهارمین همایش ملی مدیریت آب در مزرعه برگزار شد

دومین جلسه کمیته اجرایی هفدهمین کنگره علوم خاک ایران  و چهارمین همایش ملی مدیریت آب در مزرعه با حضور دکتر بلالی دبیر کنگره، دکتر غفاری نژاد مسؤول دبیرخانه و اعضای کارگروههای ستاد اجرایی کنگره روز چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه در سالن مروج موسسه آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، در این نشست، دکتر محمدرضا بلالی نحوه برگزاری مراسم افتتاحیه، نشست های تخصصی، کارگاههای آموزشی، نمایشگاه مجازی، پویش‌ها و مراسم اختتامیه همایش را تشریح کرد و گفت : در این کنگره 7 پانل اصلی خواهیم داشت که بنا به مقاله‌های ارسالی و آثار برگزیده تعداد نشست‌های تخصصی مشخص خواهد شد.

دکتر بلالی افزود : هفدهمین کنگره علوم خاک ایران و چهارمین همایش ملی مدیریت آب در مزرعه در روزهای دوم تا چهارم شهریورماه سال جاری با مشارکت موسسه آموزش و ترویج کشاورزی به صورت مجازی برگزار خواهد شد که روز اول علاوه بر مراسم افتتاحیه چند نشست تخصصی برگزار می‌شود و در روزهای دوم و سوم برگزاری این کنگره، بخش‌های بسیار متنوعی از نشست‌ها، کارگاهها و جشنواره و نمایشگاه مجازی خواهیم داشت.

در بخش دیگری از این جلسه مشترک، روسای کارگروههای ستاد اجرایی برگزاری کنگره به بیان پیشنهادها و نقطه نظرات خود پرداختند و علاوه بر ارایه گزارش مختصری از فعالیت‌هایی که تا کنون انجام شده است، انتظارات و شیوه ادامه کار را مطرح کردند.

در پایان مقرر شد، علاوه بر تهیه محتواهایی که برای ساخت کلیپ‌ها و تیزرها مورد استفاده قرار خواهد گرفت، هماهنگی‌های لازم با بخش‌های خصوصی که در کنگره ملی خاک شرکت می‌کنند انجام شود و سایر پیشنهادهایی که مطرح شد پیگیری و عملیاتی شود.

گفتنی است در حاشیه هفدهمین کنگره علوم خاک، جشنواره‌ای با 4 پویش دانشجویی، دانش‌آموزی، تجربیات آموزشی و ترویجی و دانش بومی و هنری برگزار خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0