جمعه, 27 فروردين 1400
Slogan
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ 
پیام تبریك رییس موسسه آموزش و ترویج كشاورزی به مناسبت آغاز سال 1400 شمسی

رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را به جامعه بزرگ کشاورزی کشور تبریک گفت

متن پیام به این شرح است؛

 

ای زتو نور دل و دیدار ما                         گردش اندیشه بیدار ما

چه زیباست درس آموختن از طبیعت و بهاری شدن با تمنای استجابت دعای حول حالنا الی احسن الحال.....
 سالی نو آغاز می گردد تا دوباره در این رویش سبز خداوندی، الطاف و نعمات بیکرانش شامل حالمان شود و با اندیشه ای پویا، عزمی دوباره و اراده ای جدید در راه آبادانی میهن اسلامی مان قدم برداریم.
سالی سخت به پایان آمد؛ به گفته بیهقی   « بر ما سالی گذشت و بر زمین گردشی و بر روزگار حکایتی؛ امید آن‌که کهنه رفته باشد به نیکویی و این نو همی‌آید به شادی»
در سال جدید  اما حکایت نوشوندگی، عید و آیین‌های آن می‌تواند فرصتی برای بازیابی ارزش‌ها، تقویت قدم‌های پرثمر و تجدید نظر و نوآوری در کاستی ها شود.
در این واپسین لحظات سال ۱۳۹۹ ضمن تبریک صمیمانه به جامعه بزرگ بهره برداران، شبکه دانش کشاورزی کشور و کلیه همکاران بخش کشاورزی به ویژه خانواده آموزش و ترویج، امیدوارم در سال جدید نیز همچون سال گذشته، با شکل گیری سطوح جدید ارتباطی در فضای فناورانه و با استفاده بیش از پیش از دنیای مجازی بتوانیم علاوه بر شکوفایی و رونق کشاورزی کشور، سرمایه های اجتماعی یعنی امید، اعتماد و مشارکت همگانی را نیز بیش از گذشته شاهد باشیم.
از خداوند منان خواستارم سال ۱۴۰۰ به یمن نوآفرینی ها، توان آفرینی‌ها و شادی‌بخشی‌ها برای همه مردم کشور به ویژه خانواده بزرگ کشاورزی، سال امید، دوستی، گفت‌وگو، خردورزی و گشایش در همه افق ها گردد.

علی اکبر مویدی 
معاون آموزش و ترویج کشاورزی
سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0