يکشنبه, 17 اسفند 1399
Slogan
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
گردهمایی معاونین آموزشی مراكز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی استانها برگزار شد

گردهمایی معاونین آموزشی مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استانها برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، گردهمایی معاونین آموزشی مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استانها با حضور رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی و معاون آموزشی موسسه روز 29 بهمن ماه به صورت وبیناری برگزار شد.

در این گردهمایی محورهای توسعه کمی و کیفی هنرستانهای کشاورزی وابسته به وزارت جهادکشاورزی، هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم متوسطه اول به هنرستانهای کشاورزی وابسته، اجرای رشته های تحصیلی با توجه به محصول محور بودن و سیمای کشاورزی استان و مسایل و مشکلات مربوط به اجرای دوره های سنجش مهارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر مویدی رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی با تاکید بر اینکه لازمه به نتیجه رسیدن طرح کشاورزان آینده که توان و انرژی زیادی صرف آن شده، این است که همه معاونین آموزشی در مراکز نسبت به آن مسؤولانه برخورد نموده و با تلاشی مضاعف برای اجرای آن گام بردارند، گفت: همچنین شبکه آموزش مجازی یکی دیگر از کارهای بسیار مفید و موثر در آموزش کشاورزی محسوب می شود و همه باید برای تقویت و غنای آن اهتمام ویژه داشته باشند.

 

دکتر حیدرنژاد معاون آموزشی موسسه،  احیای هنرستان های کشاورزی وابسته به وزارت جهادکشاورزی و توسعه کمی آن ها را با توجه به مستندات طرح کشاورزان آینده مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد : تنوع بخشی اجرای دوره های سنجش مهارت و پرهیز از برگزاری تک رشته در مراکز آموزش باید مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است، طرح تربیت کشاورزان آینده، طرح بسیار مفید و موثری است که با دقت و وسواس بسیار تدوین شده و از سوی صاحب نظران مورد بررسی دقیق و موشکافانه قرار گرفته که بخوبی تمامی ابعاد و زوایای آموزش کشاورزی نسل جوان را پوشش می دهد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0