يکشنبه, 17 اسفند 1399
Slogan
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در هنرستان‌های كشاورزی كشور

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، اداره امور فرهنگی و فوق برنامه معاونت آموزش موسسه، طبق تقویم برنامه های مصوب سال 1399 اولین دوره مسابقات اذان و دعا  ویژه دانش آموزان پسر هنرستان‌های کشاورزی وابسته به وزارت جهادکشاورزی را به منظور شناخت استعدادهای برتر و در راستای اهمیت بخشی به فریضه اذان و دعا برگزار نمود.

در این برنامه فرهنگی که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا محمدی نژاد نماینده حوزه نمایندگی ولی فقیه از سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و امام جماعت موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر حیدرنژاد معاون آموزشی موسسه، مدیر آموزشی و رییس اداره روابط بین الملل و رییس اداره فرهنگی و فوق برنامه معاونت آموزشی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی برگزارشد، تعدادی از دانش آموزان علاقمند و فعال در زمینه نماز و دعا شرکت کردند.

در ابتدای مراسم، معاون محترم آموزشی توضیحات مبسوطی را در راستای آشنایی بیشتر با فضای آموزشی مراکز و دانش آموزان ارایه کرد.

در ادامه مهندس عسگری رییس اداره فرهنگی از نحوه اجرای مسابقه و شیوه نامه برگزاری آن در استان های شرکت کننده توضیح مختصری ارایه داد، سپس  حاج آقا محمدی نژاد ضمن تقدیر و تشکر از جهت برگزاری برنامه های فرهنگی اینچنینی اظهار کرد: اینگونه امور باعث جذب نوجوانان و جوانان به فرهنگ ایرانی اسلامی می‌شود و برای به میدان آوردن استعداد های جدید در زمینه های فرهنگی باید بیش از این فعالیت و هزینه کرد چراکه عدم توجه به امور فرهنگی موجب ضربه خوردن به جوانان و نسل آینده خواهد شد.

در پایان، پس از بررسی اذان‌ها ودعاهای ارسالی، از بین آثار ارسال شده نفرات برگزیده اعلام شدند. گفتنی است دانش آموز امیرحسین ایازی از استان فارس در بخش اذان رتبه اول، بهروز سعادت و علی شیبانی از زابل به ترتیب رتبه دوم و سوم را کسب کردند. همچنین امیرحسین صفاران در بخش دعا رتبه اول و به ترتیب علی اصغر باقری و امیرحسین اکبری از استان خراسان رضوی رتبه دوم و سوم را کسب کردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0