شنبه, 25 مرداد 1399
Slogan
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ 
كارگروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزش‌های كاردانش كشاورزی در موسسه آموزش و ترویج كشاورزی برگزار شد

کارگروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزش‌های کاردانش کشاورزی در موسسه  آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد

 

 به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، کارگروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزش‌های کاردانش کشاورزی با حضور مهندس ایرانپور مشاور و مهندس شهرستانی معاون آموزشی دفتر کاردانش وزارت آموزش و پرورش، دکتر نیکفرجام مدیر امور آموزشی  موسسه و برخی از کارشناسان دو دستگاه،  روز چهارم آذرماه سال جاری در معاونت آموزشی موسسه  آموزش و ترویج کشاورزی تشکیل شد.

در این جلسه، ابتدا پیش‌نویس توافقنامه همکاری وزارت جهاد کشاورزی و وزارت آموزش و پرورش، با موضوع توسعه کمی و رشد کیفی  آموزش‌های مهارتی کاردانش کشاورزی  مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پس از انجام اصلاحات مقرر شد برای ادامه فرآیند تایید، در اختیار معاونان ذیربط وزارت‌خانه‌های جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش قرار داده شود.

در ادامه گزارشی از وضعیت پذیرش دانش‌آموز در مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی توسط ژاله عزیزپور رییس اداره آموزش‌های رسمی متوسطه موسسه ارایه شد.

لازم به ذکر است در سال تحصیلی جاری تعداد 6426 نفر دانش‌آموز در 29 مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی، واحد آموزشی تابعه و هنرستان جهاد کشاورزی در پایه‌های تحصیلی دهم،یازدهم و دوازدهم پذیرفته شده و مشغول به تحصیل می‌باشند.

در خاتمه بر لزوم انجام تغییراتی در فرمت قرارداد همکاری آموزشی  برای ایجاد تعامل هر چه بیشتر در سطح استان‌ها تاکید شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0