شنبه, 25 مرداد 1399
Slogan
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 
چهل و هشتمین جلسه هیات تحریریه فصل‌نامه پژوهش مدیریت آموزش كشاورزی برگزار شد

چهل و هشتمین جلسه هیات تحریریه فصل‌نامه پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی برگزار شد

چهل و هشتمین جلسه فصل‌نامه پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی روز دوشنبه 15 مهرماه سال جاری در سالن مروج  موسسه آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.


 به گزارش روابط  عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، در این جلسه تعداد 10 مقاله برای شماره تابستان سال جاری مورد تایید نهایی و تعداد 9 مقاله برای شماره پاییز 98 ازحیث عنوان و موضوع تعیین  شد، که از این تعداد، پنج مقاله  برای داوری به داوران فصل‌نامه ارجاع شد تا پس از طی مراحل داوری و ویراستاری در شماره  آینده فصل‌نامه به چاپ رسد.

 دکتر مویدی رییس موسسه و مدیر مسوول فصل‌نامه ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه، از زحمات و تلاش‌های دکتر ملک‌محمدی سردبیر و سایر اعضای هیات تحریریه قدردانی کرد و از همت ایشان در خصوص همکاری منظم و حضور پیوسته در جلسه‌های فصلی این نشریه تقدیر کرد.

در ادامه رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، با اشاره به اهمیت وجود نشریه تخصصی - علمی، اظهار امیداوری کرد که با روندی که فصل‌نامه دارد بتوانیم از ظرفیت‌های بالقوه آن در راستای اهداف موسسه با کمک اعضای هیات علمی، محققان و مروجان مراکز آموزش بهره‌برداری کنیم.

سایر اعضای هیات تحریریه نیز در سخنانی برعزم و اراده مجموعه برای هرچه بهتر و پویاتر شدن فصل‌نامه متناسب با رویکردهای جدید و ماموریت‌های سازمانی موسسه آموزش و ترویج  کشاورزی اعلام آمادگی کردند.


امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0