• EN
جمعه, 9 اسفند 1398
رو عنوان : مدیرکل دفتر امور زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی:
عنوان : باید از ظرفیت زنان برای افزایش تولید محصولات كشاورزی سالم كمك بگیریم
کد خبر : ۲۱۶۳۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ 
ساعت : ۱۵:۱۷:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 مدیرکل دفتر امور زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی:

باید از ظرفیت زنان برای افزایش تولید محصولات كشاورزی سالم كمک بگیریم

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر امور زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی گفت: باید از ظرفیت زنان برای افزایش تولید محصولات کشاورزی سالم کمک بگیریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، مهندس فروغ‌السادات بنی‌هاشم در آیین رونمایی از محصولات گواهی‌شده زنان روستایی و تجلیل از مدیران عامل نمونه صندوق‌های اعتبارات خرد زنان روستایی که 15 بهمن ماه سال جاری و با حضور معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه در سالن همایش سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه باید به دنبال توسعه تولید و مصرف محصولات سالم برویم، گفت: باید از ظرفیت زنان برای افزایش تولیدات کشاورزی سالم کمک بگیریم.

بنی‌هاشم اظهار داشت: اگر جامعه زنان روستایی و عشایر را به سمت تولید محصولات سالم سمت‌و‌سو دهیم شاهد جهت‌گیری کشاورزی به سمت تولید محصولات سالم خواهیم بود.

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر امور زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: مردمی کردن دانش در بخش کشاورزی در جهت افزایش تولید محصولات سالم در برنامه وزارت جهاد کشاورزی است.

وی در ادامه با اشاره به خلاء توجه به توسعه جوامع محلی در تدوین برنامه‌های توسعه کشور، گفت: این خلاء مهاجرت روستائیان و عشایر به شهرها را با خود به همراه آورد.

بنی‌هاشم بر ضرورت توجه به کسب و کارهای خرد برای بالا بردن درآمد روستائیان و عشایر برای جلوگیری از مهاجرت روستائیان و عشایر به شهرها تأکید کرد و گفت: در این راستا بانوان روستایی و عشایر نیاز به حمایت‌های تسهیل کننده دارند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0