• EN
شنبه, 10 خرداد 1399
با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهادكشاورزی مراسم تكریم و تجلیل از بازنشسته‌های موسسه آموزش و ترویج كشاورزی برگزار شد
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی مراسم تکریم و تجلیل از بازنشسته‌های موسسه آموزش و ترویج کشاورزی  برگزار  شد


مراسم تکریم و تجلیل از بازنشسته‌های موسسه آموزش و ترویج کشاورزی با حضور حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی، حجت‌الاسلام حسین سعیدیان نماينده ولی فقيه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر فلسفی مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی، دکتر مویدی رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی و جمعی از معاونان و مدیران کل و پیشکسوتان موسسه روز یکشنبه 12 آبان ماه سال جاری در محل نمازخانه موسسه آموزش و ترویج کشاورزی  برگزار  شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی در این مراسم، نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی با اشاره به اینکه وزارت جهادکشاورزی با معیشت مردم سر و کاردارد، اظهار داشتند: شما در این موسسه باید با مطالعات علمی و انتقال یافته‌های جدید برای کسب بهترین نتیجه تلاش کنید. کار شما مانند کار بچه های خط مقدم در زمان جنگ ارزشمند و مهم است.

آیت اله سیدرضا تقوی در ادامه بیان داشتند: وظیفه دیگر شما نخبه‌پروری در حوزه کشاورزی است که با پرورش استعدادهای بالقوه جامعه مسیر سلامت جامعه را به خوبی تبیین و روشن می‌کند. محصولات سالم به مردم رساندن هنری است که فقط از عهده شما بر می‌آید چرا که هم علمش را دارید وهم توانایی کسب آن را، خداوند برکت را در نان قرار داده و متخصصان ما با بهره‌گیری از تعالیم دینی و به دست آوردن شیوه‌های نوین علمی مسیر دستیابی به بهترین و سالم ترین محصول را برای رزق جامعه طی می‌کنند.

در بخش دیگری از مراسم، حاج آقا سعیدیان ضمن ارج نهادن به چنین مراسم‌هایی که در راستای تکریم همکاران پیشکسوت برگزار می‌شود، بیان داشتند: موسسه آموزش و ترویج کشاورزی موسسه‌ای پویا، بانشاط و فعال است که همکاران آن با همدلی این مراسم را در عین سادگی با ذوق و سلیقه برگزار کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در ادامه اظهار داشتند: بازنشستگی دوران جدیدی در زندگی است که دارای شور و حرکت است نه سکون و انزوا، در این دوران شایسته است افراد ضمن تلاش مضاعف با خوشرویی تمام در خدمت اعضای خانواده باشند.

دکتر مویدی رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی در ادامه مراسم، ضمن تشکر از همدلی، مشارکت و استقبال از ارایه پیشنهادهای سازنده همکاران برای بهتر شدن شرایط موسسه آموزش و ترویج کشاورزی و با اشاره به منزلت و مقام همکاران پیشکسوت بیان داشتند: این مراسم در واقع کنار هم قرار گرفتن همکاران با تجربه و دیگر همکاران موسسه است چرا که علم و تجربه کاری شما بازنشستگان گنجی است که می‌توانید در اختیار دیگر همکاران خود قرار دهید.

در پایان این مراسم، از 11 نفر از همکاران بازنشسته موسسه تقدیر شد.

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0