• EN
شنبه, 5 بهمن 1398
رییس مركز كارآفرینی موسسه آموزش و ترویج كشاورزی از گروه صنایع غذایی نامی‌نو و استارت‌آپ به روز رسان بازدید كرد
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رییس مرکز کارآفرینی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی از گروه صنایع غذایی نامی‌نو و استارت‌آپ به روز رسان بازدید کرد

دکتر مختاری رییس مرکز کارآفرینی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی به همراه انساندوست و بغدادی کارشناسان مرکز روز شنبه 16 شهریور سال جاری  از گروه صنایع غذایی نامی‌نو و استارت‌آپ به روز رسان واقع در حکیمیه تهران بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، در ابتدای این بازدید طی جلسه‌ای کوتاه، دکتر مختاری در خصوص فعالیت‌های مرکز کارآفرینی توضیحاتی را ارائه کرد و در ادامه به شرح مختصری از ماموریت‌ انجام شده در استان گلستان پرداخت.

مختاری همچنین، ضمن اعلام اینکه برای اولین بار موفق شدیم، سه استارت‌آپ برتر کشور در حوزه کشاورزی(استارت‌آپ‌های بینج بار ـ کشمون و انرژیا) را به نمایشگاه معتبر آگرو تکنیکال آلمان معرفی کنیم، خواهان مشارکت نامی نو در سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی یک شتاب‌دهنده در مجموعه حکیمیه شد.

در ادامه مهندس فوزی قائم مقام گروه صنایع غذایی نامی‌نو و مدیرعامل به روزرسان، توضیحاتی را پیرامون گروه صنایع غذایی نامی نو و محصولات این گروه و همچنین استارت آپ به روز رسان و خدمات این استارت آپ، به حاضران ارائه کرد.

  فوزی در معرفی استارت‌آپ به روز رسان، به توزیع حدود هفت هزار قلم کالای غذایی از برندهای مختلف با 50 دستگاه وانت پراید مجهز به یخچال در سطح شهر تهران اشاره کرد و گفت:  طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، خودرو های یخچال‌دار ما به 500 دستگاه ارتقا پیدا خواهد کرد که در حال حاضر ما ضمن تامین منابع مالی آن در حال مذاکره با گروه خودرو سازی سایپا برای خرید مابقی خوردو های مورد نیازمان هستیم.

در ادامه دکتر مختاری و همراهانشان، ضمن ملاقات و گفتگو با  مهندس ثابت‌پی مدیرعامل نامی نو، از بخش‌های مختلف گروه غذایی نامی‌نو بازدید کردند و پس از آن به اتفاق تیم مدیریتی نامی نو، از مجموعه به روز رسان بازدید کرده و از نزدیک چگونگی فعالیت این استارت آپ را مشاهده کردند.
بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0