• EN
شنبه, 10 خرداد 1399
تحقق عدالت اجتماعی و احراز جایگاه واقعی زنان در جامعه در سایه قوانین و مقررات مصوب مجلس شورای اسلامی
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تحقق عدالت اجتماعی و احراز جایگاه واقعی زنان در جامعه در سایه قوانین و مقررات مصوب مجلس شورای اسلامی


 مشاور وزیر و مدیرکل دفتر توسعه فعالیت‌های زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی در اولین نشست کمیسیون امور بانوان وزارت جهادکشاورزی، اظهار داشت:‌ قوانین و مقررات مصوب مجلس شورای اسلامی در حوزه زنان و خانواده می‌تواند در تحقق عدالت اجتماعی و احراز جایگاه واقعی زنان در جامعه متناسب با ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایشان نقش موثری داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، اولین نشست کمیسیون امور بانوان وزارت جهادکشاورزی با محورهای ارائه برنامه و عملکرد نمایندگان و برگزاری دوره آموزشی مجوزدار ” آشنایی با قوانین مصوب در حوزه زنان و خانواده“، با حضور مهندس فروغ‌السادات بنی‌هاشم مشاور وزیر و مدیرکل دفتر توسعه فعالیت‌های زنان روستایی و عشایری، خانم رجبی دبیر فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی و دکتر فیروزی دستیار وزیر در امور شهروندی وزارت جهاد کشاورزی و اعضای کمیسیون روز 16 مردادماه سال جاری در سالن جلسات شهید نعمتی‌جم وزارتخانه برگزار شد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، خانم فروغ‌السادات بنی‌هاشم در اولین نشست کمیسیون امور بانوان در سال جاری افزود: وضع قوانین برای ایجاد و تعمیق تحولات اجتماعی به تنهایی کافی نیست، بلکه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی نسبت به قوانین و مقررات موضوعه از اهمیت زیادی برخوردار است. به گفته وی، آگاهی‌بخشی موجب مطالبه‌گری می‌شود و اجرای قوانین را الزام‌آور می‌کند.

در ادامه این نشست، دوره آموزشی "آشنایی با قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی در حوزه زنان و خانواده" توسط رجبی دبیر کمیسیون فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0