دوره آموزش مجازی «بخش خصوصی و جایگاه آن در توسعه کشاورزی» (ویژه مدیران هماهنگی ترویج کشاورزی و مسئولین اداره پشتیبانی و تجهیز شبکه ترویج استانها)

   

  بخش خصوصی .pdf

   

  به همت دفتر بسیج سازندگی و شبکه عاملین ترویج، دوره آموزش مجازی تحت عنوان «بخش خصوصی و جایگاه آن در توسعه کشاورزی» برای مدیران هماهنگی ترویج کشاورزی و مسئولین اداره پشتیبانی و تجهیز شبکه ترویج استانها برگزار می شود.

  این دوره آموزشی 18 ساعته با همکاری دفتر آموزش کارکنان اجرایی شده و در این راستا، در روز سه شنبه دوم آذر ماه سالجاری از ساعت 9 صبح الی 4 بعد از ظهر لینک آزمون مربوطه در سامانه یادگیری الکترونیکی دفتر آموزش کارکنان به آدرس الکترونیکی: www.stos.ir فعال می باشد. لذا لازم است ترتیبی اتخاذ گردد تا بر اساس فرآیند و دستورالعمل ذیل همکاران محترم در دوره آموزشی مذکور و آزمون مربوطه شرکت نمایند. بدیهی است به افرادی که آزمون مجازی دوره را با موفقیت طی نمایند گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.

  1. لازم است برای دریافت محتوای دوره به سایت دفتر آموزش کارکنان به آدرس www.stos.ir رفته و روی اولین درگاه سمت چپ به نام یادگیری الکترونیکی (یادگیری و آزمون) کلیک کرده تا درگاه مذکور باز شود.

  2. برای ورود به درگاه لازم است نام کاربری و رمز ورود را وارد نموده که در این رابطه نام کاربری کدملی و رمز ورود اعداد 123456 تعریف شده است (برای آندسته از همکارانی که برای اولین بار وارد سایت مذکور می شوند).

  3. پس از ورود به صفحه اول سایت در سمت چپ، روی اولین گزینه آن تحت عنوان منابع آموزشی کلیک کرده که عناوین محتوا های آموزش های مجازی ظاهر می شوند که برای دریافت منبع آموزشی مورد نظر (بخش خصوصی و جایگاه آن در توسعه کشاورزی) در پنجره مذکور روی آرشیو منابع آموزشی کلیک کرده و کلیه عناوین منابع آموزشی ظاهر شده و از آنجایی که تعداد عناوین منابع آموزشی در چند صفحه ذخیره شده است در صفحه اول محتوای یاد شده را با شناسه 1113 پیدا نموده و روی مربع سمت چپ مقابل آن کلیک کرده پنجره ای باز شده که عنوان دوره در بالای آن نوشته شده است سپس روی گزینه دریافت کلیک نموده و فایل PDF مربوطه دانلود قابل ذخیره شدن و پرینت می باشد.

  4. لازم است همکاران شرکت کننده در دوره، محتوای مذکور را مطالعه کرده تا آمادگی لازم را برای شرکت در آزمون کسب نمایند.

  5. آزمون دوره در روز سه شنبه مورخ 2 /9 /95 از ساعت 9 صبح تا 16 خواهد بود که در این روز همکاران مجدداً وارد سایت www.stos.ir شده به سامانه یادگیری الکترونیکی رفته و پس از بازشدن سامانه مذکور در سمت راست، گزینه کلاس های من، عنوان کلاس خود را یافته و روی آن کلیک کرده و سئوالات آزمون را پاسخ می دهند.

  6. در صورتی که هر یک از شرکت کنندگان در آزمون مربوطه مردود شوند این امکان فراهم شده است که در همان روز تا قبل از خاتمه زمان آزمون یک بار دیگر در آزمون مربوطه شرکت نمایند.

  7. راهنمای سامانه یاد گیری الکترونیکی، در بالای همین صفحه نیز قرار داده شده است.

  8. شرکت کنندگان در دوره در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام در مراحل آموزش برای پاسخ با سرکار خانم ارژنگی کارشناس پیگیر مسائل آموزشی دفتر به شماره تلفن  66940739 021 تماس حاصل فرمایند.


  5.6.5.0
  گروه دورانV5.6.5.0