• ساعت : ۱۳:۳۴:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ 
  • کد خبر : ۲۲۱۳۸
گفتگوی رئیس مركز آموزش با معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مركز
در خصوص افزایش شیوع بیماری كرونا

گفتگوی رئیس مركز آموزش با معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مركز در خصوص افزایش شیوع بیماری كرونا

به گزارش واحد اطلاع رسانی و فناوری اطلاعات مرکز، رئیس مرکز آموزش با معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی درخصوص جلوگیری از افزایش شیوع بیماری کرونا گفتگو کرد.دکتر علی رشیدی رئیس مرکز آموزش کشاورزی و منابع طبیعی رسول اکرم(ص) دامغان در جلسه ای با معاون پشتیبانی و برنامه ریزی مرکز ضمن تاکید بر استفاده همگانی همکاران از ماسک در محل کار  اظهار داشت:با توجه به افزایش مبتلایان کرونا در سطح شهرستان، استفاده همگانی از ماسک بین همکاران  ضرورت دارد.

وی بیان نمود: کرونا با کسی شوخی ندارد، خطر جدی است،‏ همکاران باید توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند. ویروس کرونا به راحتی از راه دهان و بینی  منتقل می‌شود و تنها وسیله راحت و در دسترس برای جلوگیری از انتشار و ابتلا به آن ماسک است.
دکتر رشیدی خاطر نشان ساخت: همکارانی که علائم بیماری دارند باید در خانه استراحت کنند و اگر مجبور به حضور در محیط اداره  شدند باید از ماسک‌های معمولی استفاده و پس از چند ساعت آن را تعویض کنند.

وی در پایان سخنان خود بیان نمود: همکاران عزیز و گرامی فعلا باید خود را برای زندگی و کار در کنار کرونا آماده کنند و لازم است دستورات بهداشتی را رعایت کنند استفاده از ماسک و رعایت فاصله فیزیکی و بهداشت دست، مهمترین مواردی است که لازم است رعایت شوند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0