• ساعت : ۸:۴۳:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ 
  • کد خبر : ۲۲۱۰۷
جلسه ادامه همكاریهای مشترك فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان با مركز آموزش
برگزار شد

جلسه ادامه همکاریهای مشترک فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان با مرکز آموزش برگزار شد

جلسه ادامه همکاریهای مشترک فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان با مرکز آموزش  درباره مهارت افزایی سربازان وظیفه با حضور جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان دامغان ، مسئول آموزش این نیرو و رئیس و معاونین مرکز برگزار گردید.

جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و ذکر صلوات آغاز گردید. رئیس مرکز ضمن خوش‌آمدگویی و تقدیر از میهمانان، نسبت به ادامه همکاریهای فیمابین ابراز امیدواری نمود. مهندس علی رشیدی در ادامه امکانات، پتانسیلها و ظرفیتهای آموزشی و رفاهی مرکز در بخش مهارت افزایی سربازان وظیفه شهرستان را برشمرد و استفاده حداکثری از این ظرفیتها ، در راستای بالا بردن سطح دانش و مهارت بهره برداران بخش کشاورزی و دامپروری را تاکید نمود.

در ادامه جانشین فرماندهی نیروی انتظامی دامغان از لزوم همزمان آموزش دفاعی با مهارتهای شغلی برای سربازان وظیفه، جهت استفاده بهینه از این مهارتها پس از اتمام دوره مقدس سربازی گفت.سرهنگ رنگریز ضمن متفاوت دانستن شرایط آموزشی سال جاری با توجه به وجود بیماری کووید 19، از مشکلات و سختیهای موجود برای متمرکز کردن نیروهای آموزش پذیر برای اجرای دوره های آموزشی نیز نکاتی را ایراد نمود و حل این موارد را نیازمند هماهنگی و همفکری بیشتر دانست. وی در ادامه خواستار برگزاری دوره هرس درختان میوه برای سال جاری گردید.

معاون آموزشی مرکز نیز از تعامل اثربخش برای اجرای دوره های مهارتی سال گذشته تقدیر نمود و خواستار تسریع همکاریها برای اجرای دوره پیوند درختان مثمر با توجه به کوتاه بودن فصل پیوند برای شروع آموزشهای مهارتی سال جاری شد.


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0