• EN
جمعه, 16 خرداد 1399
عنوان : برگزاری آزمون سنجش مهارت در مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی استان فارس
کد خبر : ۲۱۸۵۳
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ 
ساعت : ۱۰:۴۹:۴۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری آزمون سنجش مهارت در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس

 

آزمون پایان دوره‌های سنجش مهارت، از 14 اردیبهشت ماه سال جاری به مدت شش روز در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس برگزار می‌شود.

با توجه به درخواست‌های مکرر فراگیران جهت برگزاری آزمون سنجش مهارت، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس، ضمن بررسی تمام جوانب و پیش‌بینی تمهیدات لازم بهداشتی طبق دستورالعمل‌های ابلاغ شده، جهت رفاه حال فراگیران اجرای این آزمون‌ها را در برنامه خود قرار داد.

پیشبینی می‌شود در این دوره، حدود 200 نفر از فراگیران در رشته‌های کشت گیاهان دارویی و زعفران، تولید نهال، جنگل‌کاری و تولید صنعتی فرآورده‌های لبنی شرکت کنند. با توجه به شرایط خاص کرونا، این آزمون‌ها با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی با نصف ظرفیت در دو سالن رایانه مرکز برگزار می‌شود.

شرکت در این آزمون‌ها اختیاری بوده و کسانی که به هر دلیل، موفق به شرکت در این آزمون‌ها نشوند در فصول بعد به صورت رایگان در آزمون‌ها شرکت خواهند کرد. علاوه بر تمهیدات پیشبینی شده بهداشتی در مرکز، رعایت ضوابط بهداشتی از بدو ورود فراگیر به مرکز، قبلا به آنان اطلاع داده شد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0