• EN
شنبه, 10 خرداد 1399
كارگروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزش‌های كاردانش كشاورزی در موسسه آموزش و ترویج كشاورزی برگزار شد
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

کارگروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزش‌های کاردانش کشاورزی در موسسه  آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد

 

 به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، کارگروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزش‌های کاردانش کشاورزی با حضور مهندس ایرانپور مشاور و مهندس شهرستانی معاون آموزشی دفتر کاردانش وزارت آموزش و پرورش، دکتر نیکفرجام مدیر امور آموزشی  موسسه و برخی از کارشناسان دو دستگاه،  روز چهارم آذرماه سال جاری در معاونت آموزشی موسسه  آموزش و ترویج کشاورزی تشکیل شد.

در این جلسه، ابتدا پیش‌نویس توافقنامه همکاری وزارت جهاد کشاورزی و وزارت آموزش و پرورش، با موضوع توسعه کمی و رشد کیفی  آموزش‌های مهارتی کاردانش کشاورزی  مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پس از انجام اصلاحات مقرر شد برای ادامه فرآیند تایید، در اختیار معاونان ذیربط وزارت‌خانه‌های جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش قرار داده شود.

در ادامه گزارشی از وضعیت پذیرش دانش‌آموز در مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی توسط ژاله عزیزپور رییس اداره آموزش‌های رسمی متوسطه موسسه ارایه شد.

لازم به ذکر است در سال تحصیلی جاری تعداد 6426 نفر دانش‌آموز در 29 مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی، واحد آموزشی تابعه و هنرستان جهاد کشاورزی در پایه‌های تحصیلی دهم،یازدهم و دوازدهم پذیرفته شده و مشغول به تحصیل می‌باشند.

در خاتمه بر لزوم انجام تغییراتی در فرمت قرارداد همکاری آموزشی  برای ایجاد تعامل هر چه بیشتر در سطح استان‌ها تاکید شد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0