• EN
شنبه, 5 بهمن 1398
دومین جلسه شورای برنامه‌ریزی تلویزیونی با حضور دكتر خاوازی برگزار شد
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دومین جلسه شورای برنامه‌ریزی تلویزیونی با حضور دکتر خاوازی برگزار شد

دومین جلسه شورای برنامه‌ریزی تلویزیونی با حضور دکتر خاوازی معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر مویدی رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی و رییس ستاد ملی رسانه وزارت جهادکشاورزی، دکتر نوری معاون علمی و فناوری موسسه، مهندس اسحاقی مدیرکل دفتر شبکه دانش و رسانه‌های آموزشی ترویجی و دبیر ستاد ملی رسانه وزارت جهادکشاورزی، روسای هسته‌های باغبانی و آب و خاک روز سه شنبه 12 شهریور ماه سال جاری، در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، در این جلسه روسای هسته‌های باغبانی و آب و خاک، اولویت‌های موضوعی و مصوبات پنج جلسه برگزار شده هسته را ارائه کردند.

در ادامه دکتر خاوازی معاون وزیر جهادکشاورزی ضمن تشکر از اقدام‌هایی که تا کنون انجام شده است، توصیه‌هایی برای بهبود روند کار و خروجی برنامه‌ها ارائه کرد.

رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی دو نکته را برای بهره‌برداری مناسب از ظرفیت پیش آمده در رسانه‌ ملی مورد تاکید قرار داد. اول اینکه همواره در تعیین اولویت‌های موضوعی استعلام و کسب نظر بالاترین مقام هر مجموعه ضروری است تا مطابق با برنامه‌های تعیین شده آن بخش پیش برود و نکته بعدی درخصوص اینکه از ظرفیت زیرنویس تنها برای توصیه‌های علمی استفاده نشود. برنامه‌ها، سیاست‌ها و همچنین سایر موارد مانند شرایط ورود به حرفه یا تسهیلات نیز در زیرنویس‌ها گنجانده شود.
بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0