• EN
دوشنبه, 1 مهر 1398
جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره منطقه‌ای عسل و فرآورده‌های آن در استان كردستان برگزار شد
 ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره منطقه‌ای عسل و فرآورده‌های آن در استان کردستان برگزار شد

جلسه‌ای به منظور هماهنگی برای برگزاری جشنواره منطقه‌ای عسل و سایر فرآورده‌های آن با حضور فرماندار شهرستان مریوان، معاونان و مدیران سازمان جهادکشاورزی استان کردستان، مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی استان، دکتر افروزان مشاور ملی طرح توسعه زنبورداری و مهندس احسانی رییس گروه برنامه و بودجه موسسه آموزش و ترویج کشاورزی و کارشناس دفتر ترویج دانش و فناوری کشاورزی روز 27 مردادماه سال جاری در محل سالن جلسات سازمان جهادکشاورزی استان کردستان برگزار  شد.


به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، در این جلسه اهداف برگزاری جشنواره و ضرورت توجه به سایر فرآورده‌های زنبور عسل به‌ویژه در استان کردستان مورد بحث قرار گرفت. اهم مباحث مطرح شده در این جلسه، برآورد هزینه‌های برگزاری جشنواره، مذاکره با اسپانسرها، برندسازی، پیش‌بینی برگزاری کارگاه با ارایه مدارک معتبر، انتخاب استان‌های همجوار برای شرکت در جشنواره، تعیین مدعوین برگزاری  دو روزه جشنواره و برپایی نمایشگاه در حاشیه این جشنواره بود. 

همچنین در ادامه، از شهرستان مریوان برای تعیین مکان مناسب برگزاری جشنواره فوق الذکر بازدید شد. گفتنی است، زمان برگزاری این جشنواره 12 و 13 آبان‌ماه جاری می‌باشد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0