سه‌شنبه, 5 تير 1403
Slogan
  • ساعت : ۰۸:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 206
  • کد خبر : ۳۰۰۰۸
به میزبانی وزارت جهاد کشاورزی:
دیدار مدیركل دفتر توسعه فعالیت های كشاورزی زنان روستایی و عشایری با نماینده ولی فقیه

به میزبانی وزارت جهاد کشاورزی: 

دیدار مدیرکل دفتر توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری با نماینده ولی فقیه 

 

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری با نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی دیدار و گفتگو کرد.

photo7912183930.jpg

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی مریم طهماسبی در نشستی که با حضور ربانی نماینده ولی فقیه دروزارت جهادکشاورزی،رییس مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی و تعدادی از بانوان عضو کمیسیون زنان شاغل حضور داشتند،به تشریح برنامه ها و فعالیت های شاخص کمیسیون بانوان شاغل وزارت متبوع پرداخت و گفت:حمایت و پشتیبانی معنوی و نقطه نظرات ارزشمند نمایندگی ولی فقیه برای پیشبرد اهداف این کمیسیون و مرتفع نمودن مسائل پیش رو بانوان شاغل وزارت جهادکشاورزی بسیار اثرگذار خواهد بود.

photo7912196128.jpg

در بخش دیگری از این نشست نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی، با اشاره به انتصاب طهماسبی به عنوان مشاور وزیر جهادکشاورزی در امور بانوان،گفت: امیدواریم بحث کمیسون بانوان شاغل که چند سالی است مغفول واقع شده با تجربیات و انگیزه خوب، شناخت مناسب از جامعه هدف، برنامه ریزی کوتاه مدت و بلندمدت به صورت اساسی و ریشه ای، مباحث را دنبال کند.

وی با بیان اینکه با کمک آمار تحلیل و بانک اطلاعاتی باید کمک کنیم تا بانوان شاغل به  جایگاه ویژه خود برسند، افزود:تعالی خانواده، کسب مهارت های لازم، تعالی موقعیت اجتماعی و پیگیری دغدغه های مطرح و به حق بانوان شاغل باید مدنظر قرار گیرد.

گفتنی است در پایان این نشست ربانی ضمن مهم برشمردن مراسم و مناسک مذهبی مربوط به بانوان شاغل مثل میلاد حضرت زهرا (س)تاکید کرد: علاوه بر برنامه ریزی فرهنگی برای بانوان شاغل،نیاز است در طرح بنیادین و جاری فرزندان خانواده ها به ویژه دختران نوجوان و جوان مورد توجه قرار گیرند.

photo7912188435.jpg

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0